HABERLER Tümünü Gör

EMİRDAĞ´DAN GÜMRÜKLERLE ARAÇ KALDIRIYORLAR

Emirdağ'dan Gümrüklere Araç Kaldırıyorlar 

Adalet ve Kalkınma Partisi Emirdağ İlçe Başkanlığı 1 Kasım'da gerçekleştirilecek olan Genel Seçimler öncesinde çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday sıralamasına ilk kez bir Emirdağlı adayın sıraya girmesiyle seçim çalışmalarında farklı yöntemler izleyen İlçe Başkanlığı Emirdağ’a tatile gelen gurbetçilerle birebir iletişime geçmeye çalışıyor.

Oy kullanma hakları Avrupa'da olan Emirdağlı gurbetçileri ücretsiz olarak Eskişehir Havalimanı'nda bulunan gümrük kapısında oy kullandırmaya götürme çalışmaları başladı. 25 Ekim'e kadar gümrüklerde oy kullanma işlemleri devam edecekken; AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı, oy kullanma hakkı olan vatandaşlarımızı Eskişehir Havalimanı’nda bulunan sandıklara götürerek oy kullandırıyor.

Özellikle Emirdağ’a bağlı köylerle iletişime geçen AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İnş.Yük.Müh.Serkan Koyuncu, oy kullanmak isteyen gurbetçileri parti olarak ayarladıkları minibüs ve otobüslerle Eskişehir’de oy kullanmalarını sağlıyor. Koyuncu yaptığı açıklamada: “Geleceğimiz adına önemli bir seçim olan bu genel seçimde Emirdağ'daki gurbetçilerimize kolaylık sağlamak istedik. Birçok vatandaşımızı bu çalışmalar kapsamında Afyonkarahisar Milletvekili adayımız Cengiz Sağlam hemşehrimizle birlikte Eskişehir'de bulunan sandıklara yönlendirmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız 25 Ekim'e kadar devam edecek.Oy kullanmak isteyen gurbetçilerimiz partimize başvurabilirler.” dedi.

Oy kullanmak için Eskişehir'deki gümrük kapılarına gitmek isteyenler AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı'na ve 0 541 449 82 82 numaradan bilgi alabilecekleri belirtildi.

 

 

Yasin Odabaşı

"Cengiz bey afyonda en çok milletvekilliğini hakeden sizsiniz. uzun zamandır da siyasetteymişsiniz. özgeçmişiniz başarı ile dolu. inşallah sizi bizim vekilimiz olarak görürüz. a"

09 Mart 2015