HABERLER Tümünü Gör

AFYONKARAHİSAR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Afyonkarahisar için çalışacağız

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam, seçim çalışmalarını Kızılören ve Dinar ilçeleri ile Karacahacılı, Gençali, Pınarlı köylerini ziyaret ederek vatandaşların bir araya gelerek 1 Kasım’da AK Partiye destek istedi.

AK Parti kadrolarının diğer partilerin adaylarına göre daha deneyimli olduğuna dikkat çeken AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam, ilk olarak Kızılören ilçesini ziyaret etti. İlçe Başkanı Mehmet Yeşilyurt ve partililer tarafından karşılanan Sağlam, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti. Seçimlere az bir sürü kaldığını belirten Milletvekili adayı Sağlam, “Önümüzde 12 gün gibi kısa bir süre var. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirerek Afyonkarahisar’ın her kesimine ulaşmaya gayret gösteriyoruz. Afyonkarahisar’ımızın büyümesi ve modern, marka şehirlerarasına girmesi için Kızılörenli kardeşlerimizin desteklerine ihtiyacımız var. İnşallah 1Kasım’da Kızılören’den güzel haberler alacağız” dedi.

5’te 5 vekil çıkartacağız

Pazar günü Dinar ilçesinde ve köylerinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam, vatandaşlarla birebir iletişim kurdu. İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, Dinar halkının büyük bir desteği ile Afyonkarahisar’da 5-0 olacağına inandığını dile getirdi. Sağlam konuşmasını şöyle sürdürdü; “Hemşerilerimiz için çıktığımız bu yolda onların duygu ve düşünceleri bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Onların bizlere ilettikleri ile yolumuzu daha net görme fırsatı ediniyoruz. Seçimden seçime kapılarını çalan bir siyasetçi olmadığımız için kurduğumuz güzel diyalog bizlere bu yoğun çalışmalarımızda moral oluyor ve motivasyonumuzu arttırıyor” dedi.

Köylerimizden zaferle ayrılacağız

Dinar ilçesinin köylerinde kıraathanelerde vatandaşlara hitap eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam, 1 Kasım seçimleri sonrasında istikrarın yeniden sağlanacağını söyledi. 1 Kasım’dan sonra gerçekleşecek seçim vaatlerini anlatan Sağlam, “Dinar’ımızın gelişen, modernleşen köylerini görmek beni son derece mutlu ediyor. Sadece Dinar’ımızın köyleri, Afyonkarahisar’ın bütün köyleri gelişmiş. 2002’den önce köylerimizde her şeyi geçtim. Parke taşı görmek mümkün müydü? Köyleri geçtim ilçelere de bile doğru dürüst parke taşı yoktu. AK Parti hükümetleri köylerimizin kalkınmasına çok destekler verdi. Köylülerimizde zaten bunun bilincinde. Milletimizin bize karşı teveccühü gayet iyi. Milletimizin bize verdiği destek çok iyi. Allah hepsinden razı olsun. İnanıyorum ki; milletimiz bize vereceği güçlü destekle geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimden de zaferle çıkacağız” diye konuştu.

 

Oto Ekspertiz

"Oto EkspertizGüzel ve kaliteli bir web sitesi. Tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz. "

10 Ağustos 2015