HABERLER Tümünü Gör

1 KASIM’DA OYUNLAR BOZULACAK

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam, 1 Kasım seçim çalışmalarını 1. Küçük Sanayi Sitesinde sürdürdü. Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Mahmut Emin Birliktir’i makamında ziyaret eden Sağlam, “AK Parti üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Ülkemiz kaosa sürüklenmeye çalışılıyor. İstikrar için 1 Kasım’da bu oyunu bozacak olan AK Parti’dir” dedi.
 
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Madeni ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mahmut Emin Birliktir’i ziyaret eden Sağlam, burada esnafların sorunların ve isteklerini dinledi. Sanayi esnafından destek ve dua isteyen Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam, “13 yıllık Ak Parti İktidarı ile yakalanan istikrar ve uygulanan başarılı ekonomik politikalar sayesinde büyük bir kalkınma hamlesi yakalayan ülkemiz, artık bölgesini izleyen değil bölgesinde söz sahibi olan ülke durumuna gelmiştir. Yine bunların göstergeleri neticesinde sanayi esnafı ekonomik olarak canlanmıştır. Geçmişte esnafın kan ağladığını hepimiz biliyoruz. Yüksek faizlerle bankalara abonman olmuşlardı. Şimdi ise bunları söylemek mümkün değil.  Esnafı en çok destekleyen hükümet AK Parti iktidarlarıdır. Hiç kimsede bunu inkâr edemez” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Birliktir, seçim çalışmalarında Cengiz Sağlam’a başarılar diledi.
 
İSTİKRARLI KALKINMA DEVAM EDECEK
Seçim beyannamesini 1. Küçük sanayi sitesindeki vatandaşlara anlatan Milletvekili Adayı Cengiz Sağlam,  şöyle konuştu; “2002 de Güçlü Lider, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bayrak yarışını güçlü Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu devam ettirmektedir. İstikrarlı kalkınmamız ivme kazanarak artmaktadır. Ülkemiz artık kendine çizilen alanın dışına çıkmaya başlamış bu da dış mihrakları harekete geçirmiştir. Böylesine önemli bir coğrafyada büyük ölçüde genç ve dinamik nüfusuyla öne çıkan ülkemiz, bölgesindeki ülkelerin olduğu kadar, küresel güçlerin de ilgisini çekmektedir. Özellikle dış mihrakların ülkemiz üzerinde oyunları vardı. Kaos yaratmak, hükümeti yıkmak gibi. Ama AK Parti iktidarı ile oynanan oyunların açığa çıkartmıştır. Ülkemiz ve Afyonkarahisar bunun farkına varmıştır. 13 yıldır olduğu gibi yine 1 Kasım’da da sanayi esnafımız bizlere destek verecekler. İnşallah bu destekler daha da artacak. Biz sizlere güveniyoruz. Sizlerin de bizlere güvendiğini biliyoruz.” Yapılan konuşmaların ardından Milletvekili adayı Sağlam, esnaflarla yakından ilgilendi. Milletvekili adayı Sağlam’a ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  Merkez ilçe başkanı Bülent Eser ve yönetimi, İl Genel Meclis üyeleri, il kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer eşlik etti.
Metin Okutan

"Cengiz Bbey sitenizi ziyaret ettim.tebrikler insallah bundan boyle devamli ziyaret ederim.hoscakal.sevgili hemserim."

21 Mayıs 2011