HABERLER Tümünü Gör

Cengiz Sağlam Belçika’da yoğun ilgiyle karşılandı.

Belçika'daki Emirdağ'lıar Cengiz Sağlam’ı Bağrına Bastı.
Sabah saat 08,00’de Ankara’dan, öğle saatlerinde Brüksel’e gelen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Cengiz Sağlam Belçika’da yoğun ilgiyle karşılandı.
BEB derneğinin resepsiyonuna katılan Cengiz Sağlam, resepsiyonda bulunan konukların ilgi ve alakasıyla sohbetler gerçekleştirdi. Resepsiyondakilerin tamamının desteğini ve sözünü alan Cengiz Sağlam sonra Brüksel’in meşhur sokağı Chaussée de Haecht’ında (Türk sokağı) yaya olarak yürüdü. Her adımında kendisine sevgi gösterisinde ve hoşgeldiniz tebriklerinde bulundular. Kahvelerde ve iş yerlerinde görenler dışarı çıkarak hatıra fotoğrafları çektirdiler.
Cengiz Sağlam kimseyi kırmadan herkesin gönlünü aldı ve Türkiye’den getirdiği üzerinde kendi ismi olan AK Parti kaşkollarını hediye etti. Bazı Emirdağ’lıların kahvelerinde Cengiz Sağlam’ın afişlerini camlarına astılar ve hatıra fotoğrafları çektirdiler.
TBMM meclisinde kendileriyle tanışanlar, Cengiz Sağlam’a Brüksel’de gösterilen ilgiyi hayretle izlediler. Brüksel’den Cengiz Sağlam’a gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun oldular.
Cengiz Sağlam yarın da Belçika’da temaslarına devam edecek. Daha sonra Hollanda’ya geçecek.
Ramazan ÜLGER

"Selamün Aleyküm Sayın Başkamın Naısınız? AFYONKARAHİSAR MERKEZ IŞIKLAR KASABASINDAN AK PARTİ BELDE YÖNETİM KURULU ÜYESİ BAŞKAN YARDIMCISI RAMAZAN ÜLGER SAYGILARIMLA ALLÂH'A EMANET OLUN HOŞÇAKALIN..."

25 Ekim 2011