HABERLER Tümünü Gör

"Hoca" lakaplı Mevlüt Çetin ağabeyimizin cenaze namazına katıldık. Ardından Bayat Belediye Başkanımız Kadir Üçer beyefendiye mak

Afyonkarahisar'ımızın Bayat ilçesinde mübarek Cuma Namazımızı kıldıktan sonra, çok sevilen "Hoca" lakaplı Mevlüt Çetin ağabeyimizin Hacı Arap Camii'nde kılınan cenaze namazına katıldık. Ağabeyimize Allah'tan rahmet dileriz. Mekanı cennet olsun.
Cenaze namazının ardından AK Parti Bayat İlçe Teşkilatı Başkanımız sayın Ahmet Hilmi Özbakan beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Ardından birlikte Bayat Belediye Başkanımız sayın Kadir Üçer beyefendiye makamında ziyarette bulunduk. İlçe teşkilatı başkanımız sayın Ahmet Hilmi Özbakan beyefendi, belediye başkanımız sayın Kadir Üçer beyefendi, il genel meclis üyemiz sayın Osman Güllü beyefendi ve ilçe gençlik kollarımızla bir araya geldik.12 Mart İstiklal Marşı'mızın Gazi Meclis tarafından kabulünün 94. yıl dönümü anısına belediye başkanımıza ve ilçe teşkilatı başkanımıza Milli Marş'ımızın yazılı olduğu bir tabak takdim ettik.
Osman Çekiç

"Şimdiye kadar bize verdiğiniz tüm desteklerden dolayı Allah sizden razı olsun. En kısa sürede sizi vekil olarak görmek istiyoruz..."

24 Şubat 2015