HABERLER Tümünü Gör

Karahisar Televiyonu´nu ziyaret ettik ve bir demeçte bulunduk.

Afyonkarahisar'ımızda yayın yapan değerli yerel medya kuruluşu Karahisar Televiyonu'nu ziyaret ettik. Ziyaretimizde değerli kanal yetkililerimiz ve çalışanlarıyla bir araya geldik.
Ziyaretimizde değerli kanalımıza da bir demeçte bulunduk;
Afyonkarahisar'ımızı, Afyonkarahisar'ımızda üniversite projemizi, ilimizin ulaşım ağında önemli bir şehir olduğunu ve kavşaklar şehri olduğunu, yurtiçinde ve dışında yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projelerimizi, sivil toplum kuruluşlarıyla (STK) yaptığımız önemli projelerimizi, çalışmalarımızı, bugünlerin birlik, beraberlik,el ele ve gönül gönüle olma günü olduğunu, yine bugünlerin Avrupa ile Afyonkarahisar'ın entegrasyon günü olduğunu, Afyonkarahisar ile Emirdağ'ın, Avrupa ile Emirdağ'ın entegrasyon günü olduğunu konuştuk.
Gönül Güvenç

"''SoruIdu mu ne biIirsin diye;”haddimi biIirim” soruIdu mu ne istersin diye; “haddimi biIir, hakkımı isterim” demeIi.. '' demiş büyük Üstad. Sayın Cengiz Sağlam'ı insanlığı ve samimiyeti ile insanlara yaklaşımını, yardımseverliğini, saygısını , dürüstlüğünü, işine olan bağlılığını her zaman insan odaklı çalıştığını biliyor ve takdir ediyorum. 25 yıllık siyaset hayatında edindiği tecrübeyi sabırla ilerlediği siyaset hayatında yine insanların hizmetine harcaması , memleketi ve doğduğu şehir Afyon için kullanmasına vesile olacak milletvekilliğinin hakkı olduğunu düşünüyorum. Aday adaylığı çalışmalarını bu düsturla gerçekleştirdiğini her zaman alçakgönüllülükle çalıştığını görüyoruz. Hakkı olanı hakettiğine inanıyoruz. Allah yolunu açık etsin...."

16 Mart 2015