HABERLER Tümünü Gör

ATSO Başkanı sayın Hüsnü Serteser beyefendiyi makamında ziyaret ettik.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı sayın Hüsnü Serteser beyefendiyi makamında ziyaret ettik.
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkanımız ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldik. Afyonkarahisar'ımızı, Afyonkarahisar'ımızda gerçekleşecek projelerimizi, Afyonkarahisar'ımızın sanayisini,turizmini, ulaşımını konuştuk. Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleriyle önemli istişareler gerçekleştirdik.
Afyonkarahisar'ımızın özellikle ulaşımda bir kavşak konumunda olduğunu, gelişen ve gelişmeye hızla devam eden bir ivme yakaladığını; inşallah yakalamış olduğu potansiyel ile büyük şehir olacağını, eğitimimizi, üniversitemizi ve Afyonkarahisar'ımıza yapılan yatırımları ve çalışmaları değerlendirdik.
Gönül Güvenç

"''SoruIdu mu ne biIirsin diye;”haddimi biIirim” soruIdu mu ne istersin diye; “haddimi biIir, hakkımı isterim” demeIi.. '' demiş büyük Üstad. Sayın Cengiz Sağlam'ı insanlığı ve samimiyeti ile insanlara yaklaşımını, yardımseverliğini, saygısını , dürüstlüğünü, işine olan bağlılığını her zaman insan odaklı çalıştığını biliyor ve takdir ediyorum. 25 yıllık siyaset hayatında edindiği tecrübeyi sabırla ilerlediği siyaset hayatında yine insanların hizmetine harcaması , memleketi ve doğduğu şehir Afyon için kullanmasına vesile olacak milletvekilliğinin hakkı olduğunu düşünüyorum. Aday adaylığı çalışmalarını bu düsturla gerçekleştirdiğini her zaman alçakgönüllülükle çalıştığını görüyoruz. Hakkı olanı hakettiğine inanıyoruz. Allah yolunu açık etsin...."

16 Mart 2015