HABERLER Tümünü Gör

Afyonkarahisar´ımızın değerli valisi Sayın Yusuf Güner´i ziyaret ettik.

Afyonkarahisar'ımızın değerli valisi Sayın Hakan Yusuf Güner beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Sayın valimiz ile Afyonkarahisar'ımızda yapacağımız projelerimiz hakkında konuştuk.
Afyonkarahisar'ımızda üniversite projemizi, otoyol projesini, Afyonkarahisar'ımızın kavşaklar şehri olduğunu, Afyonkarahisar'ımızın önemli bir turizm şehri olduğunu konuşuyoruz. KANAL 3 televizyonunda katıldığımız canlı yayında söylemiş olduğumuz Afyonkarahisar-Şuhut-Karaadilli-Dinar'dan Antalya'ya geçecek duble yol projemizi, il sınırımızın 1.058 km yol ağına sahip olduğunu ve 8 ana arterin birleşim noktasında olduğumuzu, kentimizin ekonomik açıdan gelişimine katkı sağlamayı ve karayolları hizmetlerinin daha etkin kılınması gerektiğini, devam etmekte olan Ankara-Afyonkarahisar-İzmir hızlı tren projesini, ilimizde sanayinin gelişmekte olduğunu ve OSB'de lojistik merkez yükleme, boşaltma alanının bulunmadığını yatırım programları doğrultusunda lojistik merkeze tren rayı döşenmesi projeleri ile Avrupa STK'lar ile birlikte yaptığımız projelerimizi Sayın valimiz Hakan Yusuf Güner beyefendiyle konuştuk ve değerlendirdik.
Hakan Bostan

"Cangiz Bey şimdiye kadar Afyona çok emeğiniz geçti. Biz çok siyasetci gördük ancak sizin kadar halkla kucaklaşmış bizim her derdimizde mutlu günümüzde bizim yanımızda olan birisini görmedik. İnşallah sizide en kısa sürede milletvekili olarak göreceğiz. Siz gönüllerde zaten çoktan en güzel yerlerdesiniz. Saygılarımla."

03 Mart 2015