HABERLER Tümünü Gör

8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nü Anlamlı Bir Etkinlikle Kutladık

Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesine bağlı Yeşilçiftlik Beldesi Kadın Kollarımızın düzenlemiş olduğu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine, AK Parti Emirdağ İlçe Teşkilatı Başkanımız sayın Serkan Koyuncu, AK Parti Emirdağ ilçe teşkilatında görevli sayın Ethem Gözel abimiz ile birlikte katılım gösterdik.
 
Etkinlikte Sultandağı İlçe Kaymakamımız sayın Muhammet Emin Güngör beyefendi, Yeşilçiftlik Belediye Başkanımız sayın Şemsettin Kol beyefendi ve saygıdeğer eşi Pınar Kol hanımefendi, Sultandağı Kadın Kolları Başkanımız saygıdeğer Seda Yıldız hanımefendi, İlçe Başkanımız sayın Metin Kumcu beyefendi, Yeşilçiftlik Belde Başkanımız sayın Yüksel Sarıkış beyefendi ve eşi saygıdeğer Sebahat Sarıkış hanımefendi,Yeşilçiftlik Beldesi Kadın Kolları Başkanımız saygıdeğer Gülbahar Çürçü hanımefendi ve eşi sayın Turhan Çürçü beyefendi, gençlik kollarımız, partimize gönül vermiş dostlarımız,değerli annelerimiz,saygıdeğer hanımefendiler ve genç kardeşlerimizle bir araya geldik. 
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü hep birlikte anlamlı bir etkinlikle birlik ve beraberlik içerisinde kutladık.
Ziya Ekşi

"Emirdağ'ın ve Afyon'un gülen yüzü Cengiz Abim, meclis tecrübenle vekilliği en çok hakeden kişilerden birisin. İnşallah seçilirsin."

04 Mart 2015