HABERLER Tümünü Gör

UETD yetkilileri, Saint-Josse Belediye Başkanı ve Federal Milletvekili ile yurt dışından gelen heyetle bir araya geldik.

Belçika'da faaliyet gösteren sivil toplum örgütü UETD yetkilileri ve Saint-Josse Belediye Başkanı ve Federal Milletvekili sayın Emir Kır ile birlikte yurt dışından gelen heyetle Ankara'da bir araya geldik.
Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) gezdik. TBMM Yeni Halkla İlişkiler Binası Komisyon Toplantı Salonu'nda, Belçika'dan gelen heyetle birlikte, AK Parti Siirt Milletvekili,Türkiye- AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı Sayın Afif Demirkıran beyefendi, AK Parti Kayseri Milletvekili Prof.Dr. Sayın Pelin Gündeş hanımefendi, AK Parti İstanbul Milletvekili Sayın Bilal Macit beyefendinin ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Üyesi Sayın Tülin Erkal Kara hanımefendinin katılımlarıyla ana konusunu Türkiye’deki göçmen ve mülteciler için yapılan çalışmaların oluşturduğu bir toplantıya katıldık.
UETD yetkilileri ve Saint-Josse Belediye Başkanı ve Federal Milletvekili Sayın Emir , Julie De Groot (Meclis Başkanı CDH Brüksel Parlamentosu Başkanı Brüksel Milletvekili), Georges Dallemagnes (Meclis Başkanı Yard. CDH Federal Milletvekili), Veli Yüksel (Federal Bölge Parlamentosu CD&V Milletvekili), Karin Temmerman, Fractieleider (Federal Milletvekili Sosyalist Parti),Peter Vanvelthoven (Çalışma Eski Bakanı Federal Milletvekili Sosyalist Parti), Fatma Pehlivan (Federal Milletvekili Sosyalist Parti), Maryame Kıtır(Sp.a Sosyalist Parti Federal Milletvekili), Ward Kennes (CD&V Milletvekili ve Kasterlee Bld. Bşk.), Mahinur Özdemir(CDH Brüksel Milletvekili), Emir Kır (Saint-Josse Belediye Bşk. Federal Milletvekili), Ahmed El Khannouss (Brüksel Milletvekili, Molenbeek Belediye Bşk. Vekili), Şevket Temiz (Sosyalist Parti Brüksel Milletvekili), Hasan Koyuncu (Sosyalist Parti Brüksel Milletvekili), Gwanaelle Grovoıus (Sosyalist Parti Sp.a Federal Milletvekili), Jawal Ikazban (Sosyalist Parti Brüksel Milletvekili), Philippe Blanchart (Sosyalist Parti Federal Milletvekili), Serdar Kılıç (Sosyalist Parti Walon Milletvekili), Hamida Beji (Awex Ekonomi İlişkiler), Engin Özdemir (Heusden Zolder Belediye Bşk.Yrd.Sosyalist Parti), Danny Utens (Parti Başkanı HeusdenZolder Sp.a Sosyalist Parti), Ali Çağlar(CD&V Genk Bld. Bşk.Yrd.Brüksel Saint Josse Bld.Bşk.), Jamal Manad(Özel Şireket proje Sorumlusu), Ender Duruel (DHA Belçika Sorumlusu), Basir Hamarat(UETD Belçika Bölge Bş.), Süleyman Çelik (UETD Genel Başkanı), Filiz İşler(UETD Genel Başkan Yrd.), Zafer Sırakaya (AK Parti Brüksel Temsilcisi), Zeynep Bilgin (AK Parti Dış İlişkiler Uzmanı), Burhan Koç (Dış İlişkiler Uzmanı) önemli siyasetçilerle Ankara'da bir araya geldik.
Gönül Güvenç

"''SoruIdu mu ne biIirsin diye;”haddimi biIirim” soruIdu mu ne istersin diye; “haddimi biIir, hakkımı isterim” demeIi.. '' demiş büyük Üstad. Sayın Cengiz Sağlam'ı insanlığı ve samimiyeti ile insanlara yaklaşımını, yardımseverliğini, saygısını , dürüstlüğünü, işine olan bağlılığını her zaman insan odaklı çalıştığını biliyor ve takdir ediyorum. 25 yıllık siyaset hayatında edindiği tecrübeyi sabırla ilerlediği siyaset hayatında yine insanların hizmetine harcaması , memleketi ve doğduğu şehir Afyon için kullanmasına vesile olacak milletvekilliğinin hakkı olduğunu düşünüyorum. Aday adaylığı çalışmalarını bu düsturla gerçekleştirdiğini her zaman alçakgönüllülükle çalıştığını görüyoruz. Hakkı olanı hakettiğine inanıyoruz. Allah yolunu açık etsin...."

16 Mart 2015