HABERLER Tümünü Gör

Emirdağ İlçe Kadın Kollarımızın birlik ve beraberlik yemeğine katıldık.

AK Parti Emirdağ İlçe Kadın Kollarımızın birlik ve beraberlik yemeğine katıldık.

 

Değerli eşim Nursel Güvenç Sağlam hanımefendi Ankara'dan gelerek birlik ve beraberlik yemeğimize katıldılar. Değerli dostumuz sayın Yaşar Gözel beyefendi,ilçe başkanımız sayın Serkan Koyuncu beyin eşi değerli hanımefendi, ilçe kadın kolları başkanımız Sevcan Sönmez hanımefendi, ilçe gençlik kolları başkanımız Abdurrahman Yeşilyuva ve partimize gönül vermiş kıymetli hanımefendilerimizin katılımıyla bir araya geldik.

 

2023 güncel vizyonumuzu, Emirdağ'ımızı, Afyonkarahisar'ımızı, çalışmalarımızı, güncel konuları ve aday adaylığımızı konuşuyoruz.

Gönül Güvenç

"''SoruIdu mu ne biIirsin diye;”haddimi biIirim” soruIdu mu ne istersin diye; “haddimi biIir, hakkımı isterim” demeIi.. '' demiş büyük Üstad. Sayın Cengiz Sağlam'ı insanlığı ve samimiyeti ile insanlara yaklaşımını, yardımseverliğini, saygısını , dürüstlüğünü, işine olan bağlılığını her zaman insan odaklı çalıştığını biliyor ve takdir ediyorum. 25 yıllık siyaset hayatında edindiği tecrübeyi sabırla ilerlediği siyaset hayatında yine insanların hizmetine harcaması , memleketi ve doğduğu şehir Afyon için kullanmasına vesile olacak milletvekilliğinin hakkı olduğunu düşünüyorum. Aday adaylığı çalışmalarını bu düsturla gerçekleştirdiğini her zaman alçakgönüllülükle çalıştığını görüyoruz. Hakkı olanı hakettiğine inanıyoruz. Allah yolunu açık etsin...."

16 Mart 2015