HABERLER Tümünü Gör

Değerli dostlarımla Afyonkarahisar Bahçeşehir Koleji´ne yapılacak yatırımlar için birlikteydik

Değerli dostum Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Devrim Karaaslanlı, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özlem Dağ, Eğitim ve Öğretim Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Lüle ve Afyonkarahisar'daki yatırımcılar ile Afyonkarahisar Bahçeşehir Koleji'ne yapılacak yatırımlar için birlikteydik. Afyonkarahisar Bahçeşehir Koleji Ofisi'nde, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı sayın Ender Yücel beyefendinin, TBMM Başkanı iken sayın Köksal Toptan'dan almış olduğu "Üstün Hizmet Ödülü" ile Birleşmiş Milletler "Küresel Eğitime Katkı Ödülü" fotoğraflarını görünce çok duygulandım. TBMM Başkan Müşaviri görevinde bulunmaktan her zaman gurur duydum. Sayın Köksal Toptan'ın gerçek bir devlet adamı olduğunu, eğitim ve öğretime katkılarını; sayın Enver Yücel beyfendinin de eğitime yapmış olduğu yatırımlarını, vizyon sahibi olduğunu, girişimciliğini konuştuk.

Afyonkarahisar Bahçeşehir Koleji'nin Afyonkarahisar eğitim ve öğretimine büyük katkı sağlayacağına inancım tamdır. Sayın genel müdürümüz ile yatırım yapmadan önceki görüşmelerimiz de bu konuları değerlendirmiştik. Bu yatırımın gerçekleşmesinin Milli Eğitimimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sıcak sohbetler eşliğinde devam eden görüşmemiz sonunda sayın genel müdürümüzü yolcu ettik.

Emirdağlı Vedo

"size hayranım siz bu ülkenin geleceği olan renkli kişilerdensiniz ben ve arkadaşlarım her zaman sizinle gurur duyuyoruz.seni sevmeyen ölsün arkadaşlar kulubu"

02 Mart 2011